דעת יודעת

דעת עוסקת בתחומי הנדסת תעשייה וניהול תוך התמחות במערכות המידע. הפרויקטים המבוצעים על ידי דעת מתאפיינים בראיה מערכתית כוללת. אנו מציעים ללקוחותינו טיפול מקיף ומלא למגוון הנושאים המטופלים במהלך העבודה. זוהי גישת ה- One Stop Shop אשר מבטיחה ללקוח "ראש שקט", ומטילה על כתפינו את מלוא האחריות להשגת יעדי הפרויקט והתמודדות עם הקשיים והמטלות.

  • 1

דעת מציעה

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ניסיון רב שנצבר במאות פרויקטים ובמגוון רחב של תחומים. ניסיון זה מקנה לנו הבנה מעמיקה וכוללת של תהליכים ארגוניים. יכולתנו לשלב הבנה עסקית עם ידע מקצועי, היא שמבטיחה את הצלחת הפרויקטים תוך צמצום ההוצאות והגדלת הרווחים.

דעת מחויבת ומתחייבת

b-point להכנת תכנית עבודה, המסתמכת על דרישות הלקוח.
b-point 
לשיתוף הלקוח בכל שלב במהלך ביצוע הפרויקט.
b-point 
למקצועיות ואיכויות ביצוע גבוהות.
b-point 
ליישום ההמלצות הסופיות, עד להתאמתן המלאה לארגון.
b-point 
לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב שנקבע.
b-point 
לשביעות רצון הלקוח.

זוהי דעת

דעת מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות בתחומי בניה, תיירות, מוסדות ממשלה, ומפעלי תעשייה במגזרים השונים בארץ ובחו"ל. החברה נוסדה בשנת 1993 ונמצאת בבעלות שלושה שותפים – מהנדסי תעשייה וניהול בכירים אשר צברו ידע רב וניסיון עשיר בפרויקטים בתחומי התעשייה והניהול ומערכות המידע במגוון נושאים ומגזרים.

וזה סוד הצלחתנו

לרשות לקוחותינו עומד צוות של אנשי מקצוע בעלי ידע אקדמי וניסיון מעשי עשיר, יכולת מקצועית רב-גונית, ידע עדכני, וגישות מתקדמות. הצוות כולל עובדים בעלי רקע והכשרה בתחומי תעשייה וניהול, מנהל עסקים, ניתוח מערכות ותכנות.